Szolnoki Szolgáltatási Szakképzési Centrum vezetősége:

 

Kalmár Andrea                  főigazgató

Polgár Piroska                    szakmai főigazgató-helyettes

Ignác István Csabáné        gazdasági főigazgató-helyettes

 

Elérhetőségük: 06-56/800-100

 

 

 

Szolnoki Szolgáltatási SZC

Ruhaipari Középiskolája és Általános Iskolája vezetősége:

 

Simon Gyula                    tagintézmény-vezető

 

Vargáné Kozma Edit         tagintézményvezető-helyettes

Hermann Viktor                 tagintézményvezető-helyettes

Tóth Mihály                       gyakorlatioktatás-vezető

 

 

Elérhetőségük: 06/-20/588-14-47; 06-56/800-120

 

 

Tanáraink:

 

                                              1.            Bacsóné Tóth Zsuzsanna

                                              2.            Balaskáné Bujdosó Melinda

                                              3.            Balogh Tiborné

                                              4.            Baráthné Szaszkó Judit

                                              5.            Berényiné Szabó Erika

                                              6.            Bernát Antalné

                                              7.            Bögös Barbara

                                              8.            Dr. Gálné Donkó Judit

                                              9.            Erdős Attila

                                          10.            Farkas-Szőllősi Gabriella

                                          11.            Fülöp Jánosné

                                          12.            Horváth Gábor Józsefné

                                          13.            Kovács-Bernáth Tünde

                                          14.            Kővári Krisztina Beáta

                                          15.            Krajcsi Anikó

                                          16.            Lászlóné Agócs Andrea

                                          17.            Magyar Ferencné

                                          18.            Nagy Imréné

                                          19.            Nagy Zsuzsánna

                                          20.            Nyolczas Éva

                                          21.            Papp Enikő Mária

                                          22.            Papp Tímea

                                          23.            Skultéti Ágnes

                                          24.            Szabóné Kézér Kinga

                                          25.            Szendrei Olga

                                          26.            Szutorisz-Szügyiné Mezei Julianna

                                          27.            Teleki József

                                          28.            Tubakné Rapai Zsuzsanna

                                          29.            Utasi István

 

Óraadók:

 

                                              1.            Banczik György Imréné

                                              2.            Bernáth Hajnalka

                                              3.            Bóta Ilona

                                              4.            Czakóné Nasz Mária

                                              5.            Dr. Tóth Andrásné

                                              6.            Fehér Ferenc

                                              7.            Fodor István

                                              8.            Földes József

                                              9.            Illés Zoltánné

                                          10.            Ingesné Cseresznyés Csilla

                                          11.            Katona József István

                                          12.            Kovácsné Boross Zsuzsanna

                                          13.            Kurucz János

                                          14.            Láncziné Szakács Irén

                                          15.            Legeza Lászlóné

                                          16.            Máthé Béla

                                          17.            Medveczky Csaba

                                          18.            Mizere Zsuzsa

                                          19.            Molnár Judit

                                          20.            Munkácsi Lászlóné

                                          21.            Szabó Béla

                                          22.            Szabó Mária

                                          23.            Szénási Norbert

                                          24.            Szilágyi Ilona

                                          25.            Takács Erzsébet

                                          26.            Tóth Lajos

 

Nevelő és oktató munkát közvetlenül
segítő alkalmazottak

 

                                              1.            Legeza Lászlóné

                                              2.            Bóta Ilona

                                              3.            Ficzek Helga

                                              4.            Kozák János